
07-7009 Dienstbus


| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-90 Regionaal |
| Roepnummer | 07-4801 > 07-DA003 > 07-7009 |
| Voorganger | 07-7009 Dienstbus (1-SKR-82) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-8 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Abiom |
| Kenteken | S-896-XS |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.947 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.153 kg |
| Massa maximaal | 3.100 kg |
| Massa rijklaar | 2.047 kg |
| Bijzonderheden |
|---|