
Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Luke Beens

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Luke Beens
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-90 Regionaal |
| Roepnummer | 07-4801 > 07-DA003 > 07-7009 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 07-7009 Dienstbus |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 1-SKR-82 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2018 t/m 2023 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 140 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.876 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.124 kg |
| Massa maximaal | 3.000 kg |
| Massa rijklaar | 1.976 kg |
| Bijzonderheden | 2013-2018 Bemmel 07-4801 |
|---|