
Foto: Daan Westenberg (2022)
17-9099 Dienstvoertuig Team Digitale Verkenning
Home » Voertuigen » Regio 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) » 17-9099 Dienstvoertuig Team Digitale Verkenning

Foto: Daan Westenberg (2022)
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-90 Veiligheidsregio Leiding en Coördinatie |
| Roepnummer | 17-1692 > 17-9099 |
| Voorganger | 17-Dienstauto (G-822-JX) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VHG-76-X |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.908 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 892 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 2.008 kg |
| Bijzonderheden | Tbv Gezagvoerder/Teamleider Team Digitale Verkenning |
|---|