

Foto’s: Ramon Versteeg (2020)


Foto’s: Ramon Versteeg (2020)
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-16 Gezamelijke Brandweer (Moezelweg) |
| Roepnummer | 17-1692 > 17-1695 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 17-1692 Personeel/Materiaalvoertuig |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Touran |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | G-822-JX |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.450 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 800 kg |
| Massa maximaal | 2.250 kg |
| Massa rijklaar | 1.550 kg |
| Bijzonderheden | t.b.v. gezagvoerder Drone team |
|---|