
Foto: Ramon Versteeg (2023)

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Ramon Versteeg (2023)

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 14 - Brandweer Gooi en Vechtstreek (VRGV) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 14-16 Naarden |
| Roepnummer | 13-8131 > 14-2132 > 14-1631 |
| Voorganger | 14-1631 Tankautospuit (BV-JX-09) |
| Opvolger | Tankautospuit 14-1631 |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD250 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | BS-VR-82 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Dienstjaren | 2022 t/m 2025 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 239 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 6.930 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.870 kg |
| Massa maximaal | 8.800 kg |
| Massa rijklaar | 7.001 kg |
| Bijzonderheden | 2007-2020 Flora Holland Amsterdam. 2020-2022 op werkdagen tussen 07:00 en 19:00 op een tijdelijke nevenpost Hilversum 2022-Heden NAarden |
|---|