14-1631 Tankautospuit (BV-JX-09)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS06 LD1.700 HD**** T750 |
|---|
| Merk | Iveco |
|---|
| Opbouw | BMT |
|---|
| Pomp | Onbekend |
|---|
| Kenteken | BV-JX-09 |
|---|
| Bouwjaar | 2008 |
|---|
| Dienstjaren |
2008 t/m 2022 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 177 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 4.700 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.800 kg |
|---|
| Massa maximaal | 6.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 4.800 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Compacte en smalle bouw voor nauwe straten in Naarden-Vesting, voorzien van One Seven blus systeem |
|---|