
Foto: 112Eemnes (2025)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS07 LD3.000 HD250 T1.500 S**** |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
|---|
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
|---|
| Pomp | Jöhstadt |
|---|
| Kenteken | 51-BXZ-9 |
|---|
| Bouwjaar | 2024 |
|---|
| Dienstjaren |
2024 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 299 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 8.545 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 6.455 kg |
|---|
| Massa maximaal | 15.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 8.645 kg |
|---|
Bijzonderheden