
Foto: Archief Brandweerforum
13-9195 Dienstvoertuig Team Brandonderzoek
Home » Voertuigen » Regio 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) » 13-9195 Dienstvoertuig Team Brandonderzoek

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-90 Regionaal |
| Roepnummer | 13-9195 |
| Voorganger | 13-9195 Personeel/Materiaalvoertuig Team Brandonderzoek (VF-470-S) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VKZ-05-D > S-993-NR |
| Bouwjaar | 2021 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 204 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.572 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 778 kg |
| Massa maximaal | 3.350 kg |
| Massa rijklaar | 2.672 kg |
| Bijzonderheden | Team Brand onderzoek 2023 omgekeurd naar nieuw kenteken |
|---|