13-9195 Personeel/Materiaalvoertuig Team Brandonderzoek (VF-470-S)

Foto: John Lammes
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig
PM-3 |
|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | VF-470-S |
|---|
| Bouwjaar | 2013 |
|---|
| Dienstjaren |
2013 t/m 2021 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 179 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.859 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.141 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.959 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | nr 685
Team Brand onderzoek |
|---|