
Foto: Bryan Ederveen (2025)
12-9032 Tankautospuit-Industriële Brandbestrijding
Home » Voertuigen » Regio 12 - Brandweer Kennemerland (VRK) » 12-9032 Tankautospuit-Industriële Brandbestrijding

Foto: Bryan Ederveen (2025)
| Korps | 12 - Brandweer Kennemerland (VRK) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 12-90 Bedrijfsbrandweer TATA-Steel |
| Roepnummer | 12-9032 |
| Voorganger | 12-9032 Tankautospuit-Industriële Brandbestrijding (BH-JX-88) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD250 T2.000 S500 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | BB-219-R |
| Bouwjaar | 2025 |
| Dienstjaren | 2026 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 9.180 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.820 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.280 kg |
| Bijzonderheden | 1e TS |
|---|