
Foto: Bryan Ederveen (2024)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Bryan Ederveen (2024)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 12 - Brandweer Kennemerland (VRK) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 12-90 Bedrijfsbrandweer TATA-Steel |
| Roepnummer | 12-9032 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 12-9032 Tankautospuit-Industriële Brandbestrijding |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD240 T1.500 S500 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Onbekend |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BH-JX-88 |
| Bouwjaar | 2000 |
| Dienstjaren | 2000 t/m 2026 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 220 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 248 cm |
| Lengte | 714 cm |
| Massa ledig | 10.280 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.220 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.380 kg |
| Bijzonderheden | Voorzien van dakmonitor. Planning uit dienst; februari 2026 |
|---|