
Foto: Ramon Versteeg (2020)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-70 Drachten |
| Roepnummer | 02-7050 |
| Voorganger | 02-7052 Autoladder (BN-GS-54) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | HW - Hoogwerker HW-34 |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Metz-Wumag / Rosenbauer |
| Kenteken | 90-BLS-9 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 378 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 19.531 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 7.469 kg |
| Massa maximaal | 27.000 kg |
| Massa rijklaar | 19.631 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
