

Foto’s: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Wim Schuitema (2019)


Foto’s: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Wim Schuitema (2019)
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-70 Drachten |
| Roepnummer | 19-656 > 02-7052 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-7050 Hoogwerker |
| Type | AL - Autoladder AL-30 |
|---|---|
| Merk | Iveco |
| Opbouw | Hilton |
| Kenteken | BN-GS-54 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Dienstjaren | 2002 t/m 2019 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 275 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 13.900 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.100 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 14.000 kg |
| Bijzonderheden |
|---|