
Foto: Jari van der Heide (2023)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-02 Regionaal |
| Roepnummer | 02-6193 |
| Voorganger | 02-6193 Dienstvoertuig Officier van Dienst (R-126-SX) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | OvD - Officier van Dienst |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Abiom |
| Kenteken | T-646-XP |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.744 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 576 kg |
| Massa maximaal | 2.320 kg |
| Massa rijklaar | 1.844 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | T.b.v. OvD-district Noord |
|---|
