
02-4204 Dienstbus


| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-42 Ternaard |
| Roepnummer | 02-4204 |
| Voorganger | 02-4204 Personeel/Materiaalvoertuig (32-BP-XS) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Abiom |
| Kenteken | N-694-RX |
| Bouwjaar | 2021 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.907 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.293 kg |
| Massa maximaal | 3.200 kg |
| Massa rijklaar | 2.007 kg |
| Bijzonderheden |
|---|