02-4204 Personeel/Materiaalvoertuig (32-BP-XS)

Foto: Dennis Kempers
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig
PM-5 |
|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 32-BP-XS |
|---|
| Bouwjaar | 2004 |
|---|
| Dienstjaren |
2004 t/m 2022 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 105 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 190 cm |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.860 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 940 kg |
|---|
| Massa maximaal | 2.800 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.960 kg |
|---|
Bijzonderheden