
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-02 Regionaal |
| Roepnummer | 02-0001 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus DB-3 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VTD-89-V |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 2.252 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 748 kg |
| Massa maximaal | 3.000 kg |
| Massa rijklaar | 2.352 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
