
Foto: Brandweerfotos.nl (2025).
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-90 Regionaal |
| Roepnummer | 07-7107 |
| Voorganger | 07-7009 Dienstbus (1-SKR-82) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus DB-8 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Abiom |
| Kenteken | S-895-XS |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.947 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.153 kg |
| Massa maximaal | 3.100 kg |
| Massa rijklaar | 2.047 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
