02-7236 Tankautospuit Vakbekwaamheid

Foto: Dennis Kempers
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS09 LD3.250 HD240 T1.500 S40 |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | BV-JZ-01 |
|---|
| Bouwjaar | 2008 |
|---|
| Dienstjaren |
2008 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 326 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | 718 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 7.320 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 7.680 kg |
|---|
| Massa maximaal | 15.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 7.432 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2008-2023 Drogeham (02-4531 > 02-4532)
2023-2026 Burgum (02-0231)
2026-heden Drachten (02-7238)
T.b.v. Vakbekwaamheid Noord-Oost
|
|---|