
02-0231 Tankautospuit Reserve (BP-NB-52)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-0231 Tankautospuit Reserve (BP-NB-52)


| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-71 Burgum |
| Roepnummer | 756 > TS1 > 02-7131 > 02-0231 |
| Voorganger | 756 Tankautospuit (VH-82-KX) |
| Opvolger | 02-0231 Tankautospuit Reserve |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.000 HD240 T1.500 S40 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BP-NB-52 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Dienstjaren | 2004 t/m 2023 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 245 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 10.840 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.660 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 10.940 kg |
| Bijzonderheden | 2004-2020 Burgum (756 > TS1 > 02-7131) 2020-2023 Reserve regio (02-0231) T.b.v. reserve regio Noord-Oost |
|---|