
Foto: Archief Brandweerforum
756 Tankautospuit (VH-82-KX)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 756 Tankautospuit (VH-82-KX)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-71 Burgum |
| Roepnummer | 756 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 756 Tankautospuit (BP-NB-52) |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.000 HD265 T1.000 S40 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | VH-82-KX |
| Bouwjaar | 1990 |
| Dienstjaren | 1990 t/m 2004 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 116 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 3.244 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.246 kg |
| Massa maximaal | 7.490 kg |
| Massa rijklaar | 3.344 kg |
| Bijzonderheden |
|---|