02-0231 Tankautospuit Reserve

Foto: Dennis Kempers
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS08 LD3.000 HD250 T1.500 S40 |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
|---|
| Pomp | Jöhstadt |
|---|
| Kenteken | 02-BDK-6 |
|---|
| Bouwjaar | 2013 |
|---|
| Dienstjaren |
2013 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 250 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | 735 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 8.475 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 6.525 kg |
|---|
| Massa maximaal | 15.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 8.575 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2013-2026 Anjum (02-4231)
2026-heden Burgum (02-0231)
T.b.v. reserve regio Noord-Oost
|
|---|