02-0236 Tankautospuit Reserve

Foto: Dennis Kempers
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS09 LD3.250 HD240 T1.500 S40 |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | BV-XZ-47 |
|---|
| Bouwjaar | 2009 |
|---|
| Dienstjaren |
2009 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 239 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 251 cm |
|---|
| Lengte | 728 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 10.420 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 4.580 kg |
|---|
| Massa maximaal | 15.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 10.535 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2009-2024 Buitenpost (02-4531)
2024-heden Heerenveen (02-0236)
T.b.v. reserve regio Zuid-Oost
|
|---|