
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-75 Bedrijfsbrandweer BASF Heerenveen |
| Roepnummer | 39-948 > 02-Tankautospuit BASF Heerenveen |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.000 HD250 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Touw |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BN-JH-51 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Dienstjaren | 2011 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 245 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 8.490 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.010 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 8.590 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2002-2011 Schaarsbergen, VGGM (39-948) 2011-heden Heerenveen (BASF Heerenveen) T.b.v. bedrijfsbrandweer |
|---|
