
Foto: Ramon Versteeg (2022)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-XX Bedrijfsbrandweer Shell Moerdijk |
| Roepnummer | TS32-1 > 17-9333 > MBW-9 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD240 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Onbekend |
| Pomp | Onbekend |
| Kenteken | BT-DV-83 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Dienstjaren | 2007 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 247 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 8.910 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.090 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.020 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2007-2023 Rotterdam Vakbekwaamheid Ex Rotterdam Metaalhof |
|---|
