MBW-5 Bijzonder Materieel
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | BM - Bijzonder Materieel |
|---|
| Merk | Renault |
|---|
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
|---|
| Kenteken | 50-VLL-4 |
|---|
| Bouwjaar | 2007 |
|---|
| Dienstjaren |
2007 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 120 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.130 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.370 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.230 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Renault Master U-chassis met hefinrichting voor containers. |
|---|