
Foto: Kees Verhoef (2018)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-89 Rotterdam Airport (Zestienhoven) |
| Roepnummer | B9 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | Scania |
| Opbouw | LeeBur |
| Kenteken | BT-ZZ-31 |
| Bouwjaar | 1999 |
| Dienstjaren | 2008 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 260 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 10.900 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 15.600 kg |
| Massa maximaal | 26.500 kg |
| Massa rijklaar | 11.050 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
