
Foto: Kees Verhoef (2018)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-89 Rotterdam Airport (Zestienhoven) |
| Roepnummer | B7 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-4 |
|---|---|
| Merk | Renault |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 33-VZT-1 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 101 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.920 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 880 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 2.020 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
