
Foto: Kees Verhoef (2018)
B5 Gereedschaps/Materiaalvoertuig
Home » Voertuigen » Regio 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) » B5 Gereedschaps/Materiaalvoertuig

Foto: Kees Verhoef (2018)
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-89 Rotterdam Airport (Zestienhoven) |
| Roepnummer | B5 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | GM - Gereedschappen/Materialen voertuig |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VL-98-ZD |
| Bouwjaar | 1991 |
| Dienstjaren | 1996 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 147 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 5.120 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.880 kg |
| Massa maximaal | 10.000 kg |
| Massa rijklaar | 5.220 kg |
| Bijzonderheden |
|---|