
Foto: Archief Brandweerforum
993 Dienstauto (19-FF-PN)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) » 993 Dienstauto (19-FF-PN)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | Brandweer Delft-Rijswijk (Rijswijk) |
| Roepnummer | 993 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Bora |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 19-FF-PN |
| Bouwjaar | 2000 |
| Dienstjaren | 2000 t/m 2005 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 101 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.168 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | Onbekend |
| Massa maximaal | 1.750 kg |
| Massa rijklaar | 1.268 kg |
| Bijzonderheden |
|---|