
Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | BM - Bijzonder Materieel |
|---|
| Merk | Ford |
|---|
| Opbouw | Kronenburg |
|---|
| Kenteken | VB-83-13 |
|---|
| Bouwjaar | 1963 |
|---|
| Dienstjaren |
1963 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Benzine |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 8 stuks |
|---|
| Vermogen | 181 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 8.170 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.355 kg |
|---|
| Massa maximaal | 10.525 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 8.270 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Oldtimer Tata Steel |
|---|