
Foto: Archief Brandweerforum (2007)
633 Tankautospuit (BG-99-NF)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) » 633 Tankautospuit (BG-99-NF)

Foto: Archief Brandweerforum (2007)
| Korps | 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | Brandweer Delft |
| Roepnummer | 716 > 633 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD2.800 HD300 T2.000 null null |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Onbekend |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | BG-99-NF |
| Bouwjaar | 1986 |
| Dienstjaren | 1986 t/m 2002 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | 120 liter |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 204 pk |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Hoogte | 280 cm |
|---|---|
| Breedte | 248 cm |
| Lengte | 720 cm |
| Massa ledig | 8.780 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.220 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.880 kg |
| Bijzonderheden | Regionaal voertuig standplaats post Delft > Voertuig overgenomen door de Stichting Historisch Brandweermaterieel (SHB), te Den Haag. |
|---|