
Foto: Archief Brandweerforum
556 Autoladder (TB-18-85)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) » 556 Autoladder (TB-18-85)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | Brandweer Westland (Wateringen) |
| Roepnummer | AL 6 > 41 > 605 > 556 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | AL - Autoladder AL-30 |
|---|---|
| Merk | International |
| Opbouw | Metz |
| Kenteken | TB-18-85 |
| Bouwjaar | 1958 |
| Dienstjaren | 1958 t/m 1991 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 139 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.640 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 610 kg |
| Massa maximaal | 9.250 kg |
| Massa rijklaar | 8.740 kg |
| Bijzonderheden | 1958-1978 Brandweer Den Haag, roepnummer: AL 6 > 41 1980-1991 Brandweer Wateringen, roepnummer: 605 > 556 Vanaf 1991 Stichting Historisch Brandweermateriaal (SHB), te Den Haag Type: International S172, voorbouwpomp is tijdelijk verwijderd geweest. |
|---|