
Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | CT - Crashtender |
|---|
| Merk | Onbekend |
|---|
| Opbouw | Kronenburg |
|---|
| Kenteken | BS-ZD-96 |
|---|
| Bouwjaar | 1983 |
|---|
| Dienstjaren |
1983 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 8 stuks |
|---|
| Vermogen | 511 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 18.980 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 3.020 kg |
|---|
| Massa maximaal | 22.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 19.150 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 1983-2007 Vliegbasis Leeuwarden
Vanaf 2007 EPZ Borsele |
|---|