Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto
DA-4 |
|---|
| Merk | Renault |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | HHN-49-D |
|---|
| Bouwjaar | 2025 |
|---|
| Dienstjaren |
2025 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | Onbekend |
|---|
| Vermogen | Onbekend |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.424 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 496 kg |
|---|
| Massa maximaal | 1.920 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.524 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Groen Voertuig |
|---|