
Foto: Skai Derks (2025)
25-8091 Dienstvoertuig Officier van Dienst Midden
Home » Voertuigen » Regio 25 - Brandweer Flevoland (VRFL) » 25-8091 Dienstvoertuig Officier van Dienst Midden

Foto: Skai Derks (2025)
| Korps | 25 - Brandweer Flevoland (VRFL) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 25-00 Brandweer Flevoland (Regionaal) |
| Roepnummer | 25-8091 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | T-451-RD |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.744 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 576 kg |
| Massa maximaal | 2.320 kg |
| Massa rijklaar | 1.844 kg |
| Bijzonderheden | Interregionale OvD Flevoland/Gooi en Vechtstreek OvD Noord (Noordoostpolder en in Flevoland alles ten noorden van de Knardijk) OvD Midden (Flevoland ten zuiden van de Knardijk) OvD Zuid (Gooi en Vechtstreek) |
|---|