25-8001 Dienstvoertuig Teamleider TDV
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|
| Merk | Ford |
|---|
| Opbouw | Rosenbauer |
|---|
| Kenteken | X-194-ND |
|---|
| Bouwjaar | 2024 |
|---|
| Dienstjaren |
2024 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | Onbekend |
|---|
| Vermogen | Onbekend |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.744 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 576 kg |
|---|
| Massa maximaal | 2.320 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.844 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Teamleider Team Digitale Verkenning, tevens Gezagvoerder/Piloot |
|---|