

Foto: Ramon Versteeg (2019)


Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 25 - Brandweer Flevoland (VRFL) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 25-41 Almere Veluwesekant |
| Roepnummer | 25-4113 > 25-4112 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | BRV-M - Brandweervaartuig (middel) |
|---|---|
| Merk | Onbekend |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 00-36-YV |
| Bouwjaar | 2015 |
| Dienstjaren | 2015 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 741 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.759 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 741 kg |
| Bijzonderheden | Scheepsnaam Con Zelo, wordt vervoerd op aanhanger. |
|---|