
Foto: Levi Cultiaux (2026)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 24 - Brandweer Zuid-Limburg (VRZL) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 24-XX Maastricht Aachen Airport |
| Roepnummer | 24-6695 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | AFO - Airport Fire Officer |
|---|---|
| Merk | Toyota |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | V-19-NGT |
| Bouwjaar | 2025 |
| Dienstjaren | 2026 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | 150 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 192 cm |
| Lengte | 533 cm |
Gewichten
| Massa ledig | 2.160 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 940 kg |
| Massa maximaal | 3.100 kg |
| Massa rijklaar | 2.260 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
