24-2563 Schuimblusvoertuig Zeer Groot

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | SB - Schuimblusvoertuig |
|---|
| Merk | Scania |
|---|
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
|---|
| Pomp | Hale |
|---|
| Kenteken | 64-BKH-2 |
|---|
| Bouwjaar | 2018 |
|---|
| Dienstjaren |
2018 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 450 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 254 cm |
|---|
| Lengte | 1.157 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 19.000 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 17.000 kg |
|---|
| Massa maximaal | 36.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 19.100 kg |
|---|
Bijzonderheden