
Foto: Ramon Versteeg (2019)
24-2507 Gereedschap/Materieelvoertuig
Home » Voertuigen » Regio 24 - Brandweer Zuid-Limburg (VRZL) » 24-2507 Gereedschap/Materieelvoertuig

Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 24 - Brandweer Zuid-Limburg (VRZL) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 24-25 Chemelot |
| Roepnummer | 24-2507 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | GM - Gereedschappen/Materialen voertuig |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Citybox / Dhollandia Nederland |
| Kenteken | 75-BJS-3 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Dienstjaren | 2017 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 170 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.970 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.730 kg |
| Massa maximaal | 4.700 kg |
| Massa rijklaar | 3.070 kg |
| Bijzonderheden |
|---|