
Foto: Kees Verhoef
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 24 - Brandweer Zuid-Limburg (VRZL) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 24-07 Regionaal |
| Roepnummer | 24-3241 > 24-0734 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TST - Tankautospuit (terreinvaardig) |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
| Kenteken | 22-BDD-2 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 252 cm |
| Lengte | 722 cm |
Gewichten
| Massa ledig | 11.280 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.720 kg |
| Massa maximaal | 16.000 kg |
| Massa rijklaar | 11.380 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | T.b.v. reserve 2013 - 2021: Kazerne Brunssum Dit voertuig is uitgerust met vierwielaandrijving voor extra grip bij natte of onverharde omstandigheden. Deze is ontworpen voor inzet op bijvoorbeeld boerenerven, bospaden of dijken, maar niet als volwaardige terreinwagens. Hiermee is balans gezocht tussen terreincapaciteit en rijcomfort. |
|---|
