
Foto: Martijn Beckers (2025)
24-0297 Dienstvoertuig Functionaris Logistiek
Home » Voertuigen » Regio 24 - Brandweer Zuid-Limburg (VRZL) » 24-0297 Dienstvoertuig Functionaris Logistiek

Foto: Martijn Beckers (2025)
| Korps | 24 - Brandweer Zuid-Limburg (VRZL) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 24-01 Piket Functionarissen |
| Roepnummer | 24-0297 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-4 |
|---|---|
| Merk | Toyota |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | Z-553-KL |
| Bouwjaar | 2024 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.630 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 595 kg |
| Massa maximaal | 2.225 kg |
| Massa rijklaar | 1.730 kg |
| Bijzonderheden |
|---|