
Foto: Bjorli van den Berg (2026)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Bjorli van den Berg (2026)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 23 - Brandweer Limburg-Noord (VRLN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 23-53 Echt |
| Roepnummer | 23-4631 > 23-6135 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.000 HD250 T2.200 S200 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Rosenbauer |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | BP-BB-40 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 245 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 10.650 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.850 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 10.750 kg |
| Bijzonderheden | 2003-2020 Ittervoort |
|---|