
Foto: Bjorli van den Berg (2026)
23-5531 Tankautospuit Terreinvaardig
Home » Voertuigen » Regio 23 - Brandweer Limburg-Noord (VRLN) » 23-5531 Tankautospuit Terreinvaardig

Foto: Bjorli van den Berg (2026)
| Korps | 23 - Brandweer Limburg-Noord (VRLN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 23-55 Wessem |
| Roepnummer | 23-5531 |
| Voorganger | 23-5531 Tankautospuit (BV-ZV-85) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TST - Tankautospuit (terreinvaardig) |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Touw |
| Kenteken | BB-919-S |
| Bouwjaar | 2025 |
| Dienstjaren | 2026 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 253 cm |
| Lengte | 735 cm |
| Massa ledig | 10.463 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.337 kg |
| Massa maximaal | 16.800 kg |
| Massa rijklaar | 10.563 kg |
| Bijzonderheden |
|---|