
Foto: Jarno van veggel (2024)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 23 - Brandweer Limburg-Noord (VRLN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 23-55 Wessem |
| Roepnummer | 23-5132 > 23-5531 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD240 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Gemco |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BV-ZV-85 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 10.530 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.970 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 10.630 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2009-2018 Roermond 23-5132 |
|---|
