
Foto: Jarno van Veggel (2026)
23-5431 Tankautospuit Terreinvaardig
Home » Voertuigen » Regio 23 - Brandweer Limburg-Noord (VRLN) » 23-5431 Tankautospuit Terreinvaardig

Foto: Jarno van Veggel (2026)
| Korps | 23 - Brandweer Limburg-Noord (VRLN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 23-54 Susteren |
| Roepnummer | 23-5431 |
| Voorganger | 23-5431 Tankautospuit (BX-NL-11) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD250 T2.500 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Touw |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BB-941-V |
| Bouwjaar | 2025 |
| Dienstjaren | 2026 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 11.269 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.531 kg |
| Massa maximaal | 16.800 kg |
| Massa rijklaar | 11.369 kg |
| Bijzonderheden |
|---|