
Foto: Gideon Bekers (2022)

Foto: Gideon Bekers

Foto: Gideon Bekers (2022)

Foto: Gideon Bekers
| Korps | 21 - Brandweer Brabant-Noord (VRBN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 21-20 Den Bosch |
| Roepnummer | 21-2031 > 21-2033 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 21-2031 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD250 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Touw |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BZ-VD-59 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2012 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 9.525 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.975 kg |
| Massa maximaal | 14.500 kg |
| Massa rijklaar | 9.625 kg |
| Bijzonderheden |
|---|