
Foto: Ramon Versteeg (2023)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 21 - Brandweer Brabant-Noord (VRBN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 21-20 Den Bosch |
| Roepnummer | 21-2031 |
| Voorganger | 21-2031 Tankautospuit (BZ-VD-59) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD250 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Onbekend |
| Pomp | Onbekend |
| Kenteken | 32-BVS-5 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 8.065 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.935 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.165 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
