
Foto: Dennis Schalken (2021)
20-0005 Personeel/Materiaalvoertuig
Home » Voertuigen » Regio 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) » 20-0005 Personeel/Materiaalvoertuig

Foto: Dennis Schalken (2021)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-00 Safety Village (Tilburg) |
| Roepnummer | 20-0005 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-6 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Vito |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | VBL-34-K |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.943 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 857 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 2.043 kg |
| Bijzonderheden |
|---|